Жаңалықтар

Әйелдер күресінен ел чемпионаты өз мәресіне жетті

Әйелдер күресінен ел чемпионаты өз мәресіне жетті
Фото: olympic.kz 04.02.2024 05:00 774

Париж Олимпиадасының іріктеу турниріне қатысатын спортшыларды анықтау мақсатында өтіп жатқан Қазақстан чемпионаты аяқталды, деп хабарлайды El.kz ақпарат агенттігі.

Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің мәліметінше, әйелдер күресінен 10 салмақта 107 балуан сынға түсті.

Ең жас чемпион - 18 жастағы Лаура Ғаниқызы (50 келі). Ал жасы үлкен чемпиондар: 37 жастағы Елена Шалыгина (68 келі), 36 жастағы Жұлдыз Эшимова (53 келі). 

Жарыс қорытындысы төмендегідей: 

50 келі салмақ дәрежесі бойынша:

Алтын жүлде: Лаура Ғаниқызы (Алматы қ.)

Күміс жүлде: Ирина Жәнібекова (Қарағанды обл)

Қола жүлде: Камила Әпекова (Павлодар обл.)

Қола жүлде: Светлана Анкичева (Астана қ.)

53 келі салмақ дәрежесі бойынша:

Алтын жүлде: Жұлдыз Эшимова (Астана қ.)
Күміс жүлде: Аяжан Марқашева (Түркістан обл)
Қола жүлде: Марина Седнева (Алматы обл.)
Қола жүлде: Мадина Жеңісқызы (Алматы қ.)

55 келі салмақ дәрежесі бойынша:

Алтын жүлде: Зүлфия Яхьярова (Қарағанды обл.)
Күміс жүлде: Алиана Махамбетова (Қарағанды обл.)
Қола жүлде: Ғазиза Рысалды (Алматы қ.)
Қола жүлде: Айнур Ашимова (Алматы обл)

57 келі салмақ дәрежесі бойынша:

Алтын жүлде: Эмма Тисина (Астана қ.)
Күміс жүлде: Алтын Шағаева (Алматы обл.)
Қола жүлде: Лаура Алмағанбетова (Қостанай обл.)
Қола жүлде: Шұғыла Өмірбек (Түркістан обл.)

59 келі салмақ дәрежесі бойынша:

Алтын жүлде: Диана Каюмова (Астана қ.)
Күміс жүлде: Гүлдана Бекеш (Қарағанды обл.)
Қола жүлде: Екатерина Бельченко (СҚО)
Қола жүлде: Мадина Аман (Түркістан обл.)

62 келі салмақ дәрежесі бойынша:

Алтын жүлде: Ирина Кузнецова (Ақмола обл.)
Күміс жүлде: Жаңыл Бекен (Алматы қ.)
Қола жүлде: Тыныс Дубек (Алматы обл.)
Қола жүлде: Айя Шөкенова (Жетісу обл.)

65 келі салмақ дәрежесі бойынша:

Алтын жүлде: Ирина Казюлина (Абай обл.)
Күміс жүлде: Виктория Хусаинова (Ақмола обл.)
Қола жүлде: Гаухар Мұқатай (Алматы қ.)
Қола жүлде: Гүлдана Өсербай (Түркістан обл.)

68 келі салмақ дәрежесі бойынша:

Алтын жүлде: Елена Шалыгина (Шымкент қ.)
Күміс жүлде: Мадина Бақбергенова (Астана қ.)
Қола жүлде: Бейбіт Сейдуалы (Шымкент қ.)
Қола жүлде: Альбина Қайыргелдинова (Ақмола обл.)

72 келі салмақ дәрежесі бойынша:

Алтын жүлде: Анастасия Панасович (БҚО)
Күміс жүлде: Меруерт Иманбекова (Алматы қ.)
Қола жүлде: Мейрамгүл Мақсот (БҚО)
Қола жүлде: Шәмшиябану Тастанбек (Түркістан обл.)

76 келі салмақ дәрежесі бойынша:

Алтын жүлде: Жәмила Бақбергенова (Астана қ.)
Күміс жүлде: Эльмира Сыздықова (Қарағанды обл.)
Қола жүлде: Гүлмарал Еркебаева (Астана қ.)


ЖАЛПЫ ЖҮЛДЕ КЕСТЕСІ:

Астана қ. — 4 алтын, 1 күміс, 2 қола
Қарағанды обл. — 1 алтын, 4 күміс
Алматы қ. — 1 алтын, 2 күміс, 3 қола
Ақмола обл. — 1 алтын, 1 күміс, 1 қола
Шымкент қ. — 1 алтын, 1 қола
БҚО — 1 алтын, 1 қола
Абай обл. — 1 алтын
Алматы обл. — 1 күміс, 3 қола
Түркістан обл. — 1 күміс, 4 қола
Павлодар обл. — 1 қола
Қостанай обл. — 1 қола
СҚО — 1 қола
Жетісу обл. — 1 қола.

Оқи отырыңыз: 

Бөлісу:
Telegram Қысқа да нұсқа. Жазылыңыз telegram - ға