Қандастар Ассамблея

XVII жазғы Азия ойындарының жүлдегерлері!

06.10.2014 3196
Бұрын-соңды жазғы Азия ойындарынан Қазақстан ұлттық құрамасы мұншалықты алтын жүлде жинамаған еді.

XVII жазғы Азия ойындарын қорытындылап жіберсек. 28 алтын, 23 күміс, 33 қола жүлде алып (жиынтығы 84 медаль), командалық есепте төртінші орын иелендік. Бұрын-соңды жазғы Азия ойындарынан Қазақстан ұлттық құрамасы мұншалықты алтын жүлде жинамаған еді. Келесіде бұдан да жоғары нәтиже көрсетеміз деп сенеміз. Ендеше биылғы Инчон қаласында өткен XVII жазғы Азия ойындарының жүлдегерлерін нақтылай түссек.

ЖЕҢІЛ АТЛЕТИКА

Алтын:

Маргарита Мукашева;

Ольга Рыпакова;

Ольга Сафранова;

 Күміс:

4x100 эстафеталық жарыстан (Светлана Иванчукова, Виктория Зябкина, Ольга Сафранова, Анастасия Тулапина);

 Қола:

Ольга Сафранова;

Ирина Ектова;

 

ЖАҒАЖАЙ ВОЛЕЙБОЛЫ

Алтын:

Александр Дьяченко мен Алексей Сидоренко жұбы;

 

БОКС

Алтын:

Ілияс Сүлейменов (52 кг);

Данияр Елеусінов (69 кг);

Жәнібек Әлімханұлы (75);

Әділбек Ниязымбетов (81 кг);

Антон Пинчук (91 кг);

Иван Дычко (91+ кг);

 Күміс:

Біржан Жақыпов (46-49 кг);

Жайна Шекербекова (48-51 кг);

Қола:

Қайрат Ералиев (56 кг);

Марина Вольнова (69-75 кг);

 

КАНОЭ

Алтын:

(K2-ерлер) 1000 м. – Евгений Алексеев пен Алексей Дергунов;

(K4-ерлер) 1000 м. – Илья Голендов, Дәулет Сұлтанбеков, Андрей Ергучев, Александр Емельяненко;

(С2-ерлер) 1000 м. – Михаил Емельянов пен Тимофей Емельянов;

(K1-әйелдер) 200 м. – Инна Клинова;

(K2-әйелдер) 500 м. – Наталья Сергеева мен Ирина Подойникова;

Күміс:

(K2-ерлер) 200 м. – Евгений Алексеев пен Алексей Дергунов;

(С1-ерлер) 1000 м. – Сергей Емельянов;

(K1-әйелдер) 500 м. – Наталья Сергеева;

Қола:

(К1-ерлер) 1000 м. – Юрий Березинцев;

(K4-әйелдер) 500 м. – Ирина Подойникова, Екатерина Калтенбергер, Кристина Абсиснкая, Зоя Ананченко;

 

ВЕЛОЖАРЫС

Алтын:

Алексей Луценко;

 

ҚЫЛЫШТАСУ

Қола:

Ерлер – Дмитрий Алексанин, Эльмир Алимжанов, Дмитрий Грязнов Руслан Құрбанов;

Әйелдер – Тамара Почекутова, Татьяна Приходько, Диана Паманша Юлия Живица;

 

КӨРКЕМ ГИМНАСТИКА

Қола:

Әйелдер – Сәбина ӘшірбаеваӘлия Асымова, Виктория Горбунова, Екатерина Скорикова;

 

ГАНДБОЛ

Қола:

Гандболдан Қазақстан ұлттық құрамасы (әйелдер) үшінші орын алды;

 

ДЗЮДО

Алтын:

Елдос Сметов (-60 кг);

Күміс:

Максим Раков (-100 кг);

Елдос Сметов (командалық жарыста)

Қола:

Азамат Мұқанов (-66 кг);

Ленария Мингазова (-52 кг. әйелдер);

Мариян Ордабаева (-63 кг. әйелдер);

 

КАРАТЭ

Алтын:

Андрей Актауов (-55 кг);

Гүзалия Гафурова (-68 кг);

Күміс:

Ринат Сағындықов (-67 кг);

Екатерина Хуповец (-50 кг);

Сабина Захарова (-55 кг);

Қола:

Халид Халидов (+84 кг);

 

ЕСКЕК ЕСУ

Күміс:

Әйелдер – Светлана Германович и Марина Васильева;

Қола:

Ерлер – Виталий Васильев, Михаил Таскин, Евгений Васильев, Владислав Яковлев;

Әйелдер – Екатерина Артемьева мен Виктория Чепикова;

 

РЕГБИ

Қола:

Регбиден Қазақстан ұлттық құрамасы (әйелдер) үшінші орын иеленді;

 

НЫСАНА КӨЗДЕУ

Алтын:

Ольга Довгун;

Әйелдер – Анастасия Давыдова, Мария Дмитриенко, Оксана Середа;

Қола:

Мылтықпен 50 м. қашықтықта – Игорь Пирекеев, Юрий Юрков, Ратмир Миндияров;

Андрей Могилевский;

Бақтияр Ибраев;

Ерлер – Бахтияр Ибраев, Андрей Гуров, Рассим Мологли;

Әйелдер – Ольга Довгун, Елизавета Лунина, Александра Малиновская;

 

ЖҮЗУ

Алтын:

Дмитрий Баландин (50 м);

Дмитрий Баландин (100 м);

Дмитрий Баландин (200 м);

Күміс:

Екатерина Руденко (50 м);

Екатерина Руденко (100 м);

 

СИНХРОНДЫ ЖҮЗУ

Қола:

Екатерина және Александра Немичтер;

Ұлттық құрама (әйелдер);

ТЕННИС

Алтын:

Ерлер – Александр Недовесов,  Андрей Голубев, Михаил Кукушкин;

Күміс:

Әйелдер – Ярослава Шведова, Юлия Путинцева және Кәмила Керімбаева;

 

ТАЭКВАНДО

Күміс:

Нұрсұлтан Мамаев (-58 кг);

Қола:

Қайрат Сарымсақов (-68 кг);

 

АУЫР АТЛЕТИКА

Алтын:

Маргарита Елисеева (48 кг);

Күміс:

Алмас Өтешов (94 кг);

Зүлфия Чиншанло (53 кг);

Мария Грабовецкая (+75 кг);

 

СУ ДОБЫ

Алтын:

Ұлттық құрама (ерлер);

Қола:

Ұлттық құрама (әйелдер);

 

ГРЕК-РИМ

Алтын:

Нұрмахан Тыналиев (130 кг);

Қола:

Алмат Кебісбаев (59 кг);

Ерұлан Ысқақов (98 кг);

 

ЕРКІН КҮРЕС

Күміс:

Расул Қалиев (57 кг);

Есболат Нұржұмбаев (86 кг);

Дәулет Шабанбай (125 кг);

Гузель Манюрова (75 кг);

Қола:

Мамед Ибрагимов (97 кг);

Татьяна Аманжол (47 кг);

 

УШУ

Күміс:

Ришат Ливеншо (-65 кг);

Қола:

Нұрсұлтан Тұрсынқұлов (-75 кг);

Әзірлеген – Жандос Байділда.

 

Ұқсас материалдар