«Жас Барыс» турнирінен 92 балуан жүлде алды!

10.11.2014 4593
Жарысқа 400-ге жуық жас балуандар қатысты. Турнирге қатысушылар жас ерекшеліктері бойынша үш топқа бөлініп өнер көрсетті.

2014 жылдың 5-7 қарашасында Павлодар қаласында өткен «Жас Барыс» атты ІІІ республикалық турнир мәресіне жетті. Жарысқа 400-ге жуық жас балуандар қатысты. Турнирге қатысушылар жас ерекшеліктері бойынша үш топқа бөлініп өнер көрсетті.


14-15 жастағы балалар арасында: 

38 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Әсет Төлеубек (ШҚО),

2) Мағжан Әбіласан (Қызылорда обл.);

3) Береке Тұрғанғали (Жамбыл обл.), Әділ Тілектесов (Павлодар обл.);

 

42 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Нұртілек Қаракесеков (Қарағанды обл);

2) Азамат Ықын (Алматы қ.);

3) Бағдәулет Төлешов (Қызылорда обл.), Алмас Уәли (Жамбыл обл.);

 

46 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Абылайхан Жұбаназар (Қызылорда обл.);

2) Ернұр Сүлеймен (Жамбыл обл.);

3) Олжас Қаныбеков (Ақтөбе обл.), Ерқанат Өтеулі (Қостанай обл.);

 

50 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Исмайл Елубаев (Қарағанды обл.);

2) Асланбек Төлеуұлы (Атырау обл.);

3) Жансерік Сүйіншәлі (Ақтөбе обл.), Елжан Темірбаев (Ақмола обл.);

 

55 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Нұрдәулет Жақсылық (Қызылорда обл.);

2) Жасұлан Бекболат (Қостанай обл.);

3) Наурызбай Сембин (Қарағанды обл.), Есен Күмісбеков (Алматы обл.);

 

60 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Ерасыл Бағаз (Алматы қ.);

2) Заңғар Марат (Қарағанды обл.);

3) Ғайса Мұсылманов (Астана қ.), Бекарыс Құттыбай (ОҚО),

 

66 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Сырым Мұқатай (Қарағанды обл.);

2) Тілек Тоқтасынұлы (Астана қ.);

3) Қуаныш Ратаев (ШҚО), Сұлтанғали Әкімғали (Жамбыл обл.);

 

73 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Санжар Балғынбек (Қарағанды обл.);

2) Марат Кеңес (Жамбыл обл.);

3) Мейірбек Байжігіт (ОҚО), Теміржан Құлбай (БҚО);

 

+ 73 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Бибарыс Әбдіғани (ОҚО);

2) Әміржан Аршидинов (Алматы обл.);

3) Ерлік Рахман (Қарағанды обл.), Сұлтан Серікбай (Жамбыл обл.);

 


16-17 жастағы жасөспірімдер арасында:

 

46 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Есен Көбейсінов (Жамбыл обл.);                 

2) Назыбек Кеңшіліков (Қызылорда обл.);

3) Марат Оразәлі (ОҚО), Алмас Оралтай (Павлодар обл.);

 

51 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Бекжан Төлепов (Қызылорда обл.);

2) Ернар Үсіпұлы (Жамбыл обл.);

3) Ернар Қабжәлел (Астана қ.), Марғұлан Әтеев (Павлодар обл.);

 

57 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Сағындық Әшім (Астана қ.);

2) Дамир Әбдеков (Қызылорда обл.);

3) Бағлан Жармұханбетов (Жамбыл обл.), Саят Оңайбек (Қостанай обл.);

 

64 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Қуан Барыс (ШҚО);

2) Азамат Ғалымов (Атырау обл.);

3) Шаризат Нұғарбеков (Павлодар обл.), Ғалым Кеңесханұлы (Астана қ.);

 

72 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Мәди Амангелді (Астана қ.);

2) Ернар Байжігіт (ОҚО);

3) Саян Қайырғалиев (Атырау обл.), Жанбота Аманжол (Алматы қ.);

 

81 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Болат Омашев (Павлодар обл.);

2) Бағдат Құралбай (ОҚО);

3) Аязбек Шүкір (Қызылорда обл.), Ақжол Болатбеков (ШҚО);

 

+ 81 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Стас Спасюк (Қарағанды обл.);

2) Әліби Жұмаділдаев (ОҚО);

3) Темірлан Нұрмағанбетов (Павлодар обл.), Мұхтар Әбдімәлік (Астана қ.);

 


18-19 жасқа дейінгі жастар арасында:

 

55 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Нариман Тұтқышев (Қарағанды обл.);

2) Марат Нығматуллаев (Жамбыл обл.);

3) Дауылбай Оспан (Алматы қ.), Мұрат Дошахаев (Атырау обл.);

 

60 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Райымбек Рантаев (Қызылорда обл.);

2) Мейірбек Рахимов (СҚО);

3) Мейіржан Берекетов (ШҚО), Нұрлы Сағынтай (Қарағанды обл.);

 

70 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Әл-Фараби Бекұлы (ОҚО);

2) Әбдіқасым Сахан (Алматы қ.);

3) Нұрғали Тұрсынғазиев (ШҚО), Данияр Темірханов (Астана қ.);

 

80 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Еламан Қойшыбаев (Ақтөбе обл.);

2) Бекболат Қайратов (БҚО);

3) Олжас Қалниязов (Қызылорда обл.), Асыл Шайзында (Астана қ.);

 

90 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Абай Ерболұлы (Жамбыл обл.);

2) Мейрамбек Жаңабай (Маңғыстау обл.);

3) Нұрымжан Ғабасов (БҚО), Абылайхан Қасымхан (Қостанай обл.);

 

+ 90 келі салмақ дәрежесіндегі жеңімпаздар:

1) Ақжігіт Оралов (Қарағанды обл.);

2) Жамбыл Тұрғынәлиев (Жамбыл обл.);

3) Әділ Оразбаев (ШҚО), Нұрдәулет Жарылғапов (Маңғыстау обл.);


Түйе балуандар:

1) Талғат Жиентаев (Қостанай обл.);

2) Ақжігіт Оралов (Қарағанды обл.);

3) Әділ Оразбаев (ШҚО), Абылайхан Қасымхан (Қостанай обл.);


"Жас Барыс" турнирінің альбомын қараймын десеңіз сілтемеге өтіңіз...

Ұқсас материалдар