Тұңғыш кубок иегерлері Семей балуандары

07.12.2015 2656
ҚР қазақ күресі федерациясының І кубогының нәтижесі

Тараз қаласында 3-5 желтоқсан күндері ҚР қазақ күресі федерациясының І кубогы өз жеңімпазын анықтады. 16 команда арасында өткен сында Семей балуандары топ жарды. 

І жұп

Жамбыл облысы қазақ күресі клубы - «Алаш арландары» (Қызылорда облысы) 3:5

55кг. Кеулімжай Абылайхан - Райсов Бауыржан: 0:1
60 кг. Сайлаубай Жеңіс - Сержанов Дархан: 0:2
66 кг. Ораз Нұрдаулет - Жақсыбеков Ерлан: 0:3 
74кг. Орынбаев Әлімұхан- Әбдірахманов Ғалымжан: 1:3
82кг. Пахриденов Даулет - Есенов Жайдарбай: 2:3 
90 кг. Айтбек Айбол- Исағабылов Мақсат: 3:3
100 кг. Теңгебаев Айдос - Сәлімгереев Нұрым: 3:4
+100 кг. Ыстыбаев Бейбіт – Ерғалиев Еламан: 3:5

ІІ жұп 
Алматы қаласы ЖСШМ – ОҚО 6:2


55 кг. Нигматуллаев Марат - Жайылбек Ақтөре: 1:0
60 кг. Қырғызбаев Ғұсман - Төленбай Қасымхан: 2:0
66 кг. Қырғызбаев Ғұмар - Қалтаев Мейржан: 3:0
74 кг. Төлемісов Аманкелді - Барбанов Бақытжан: 4:0
82 кг. Насиев Елдар - Бекқұлы Әл-Фараби: 5:0
90 кг. Жұмахметов Әлімжан - Ыстыбаев Әділжан: 5:1 
100 кг. Демьяненко Виктор - Шамшидинов Қайсар: 6:1
+100 кг. Ысмағұлов Бақыт - Ерсұлтанов Жұманазар: 6:2

ІІІ жұп

Қарағанды облысы жоғары спорттық шеберлігі мектебі – ШҚО, Тарбағатай ауданы М.Имашев атындағы балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебінің командасы: 4:4

 

55 келі: Нариман Тұтқышев – Жандос Ғизат: 0:1

60 келі: Медет Бозов – Еркебұлан Қосаев: 0:2

66 келі: Медет Адыханов – Сұлтан Бейбарыс Сүлейменов: 1:2

74 келі: Қайрат Ағыбаев – Қуаныш Мұратов: 2:2

82 келі: Айдос Ғалымов – Елдар Зәріпханов: 3:2

90 келі: Бекзат Ахметбеков – Мақсат Мәзбаев: 3:3

100 келі: Асыл Барменов – Мереке Тұрашев: 4:3

+ 100 келі: Балуан жоқ – Әділ Оразбаев 4:4 (Таза жеңіс сапасы бойынша жеңіс Тарбағатай командасына берілді).

 

IV жұп

Алматы облысы, ЖСШМ – Семей мемлекеттік медицина университеті: 2:6

55 келі: Мейірлан Рамазанов – Айдос Сейпілұлы: 0:1

60 келі: Аманкелді Сатыбалдинов – Қуаныш Ысқақов: 1:1

66 келі: Әбілқайыр Мәуленин – Төлеген Нұрғалиев: 2:1

74 келі: Ғайнолла Есенғалиев – Елдар Бейсембаев: 2:2

82 келі: Тоқтар Қарқатеров – Ерасыл Қайырбек: 2:3

90 келі: Жігер Сәкенұлы – Әсет Ахметжанов: 2:4

100 келі: Александр Касечев – Мұхит Тұрсынов: 2:5

+ 100 келі: Айдос Қаңлыбаев – Айбек Нұғымаров: 2:6

 

Жартылай финалдық кездесулер (бесінші белдесу)

Алматы қаласы, ЖСШМ – Қызылорда облысының «Алаш арландары» клубы: 4:4

55 келі: Марат Нигматуллаев – Бауыржан Райысов: 1:0

60 келі: Ғани Келдіқұлов – Дархан Сержанов: 1:1

66 келі: Ғұмар Қырғызбаев – Ерлан Жақсыбеков: 2:1

74 келі: Аманкелді Төлемісов – Ғалымжан Әбдірахманов: 3:1

82 келі: Елдар Нәсиев – Жайдарбай Есенов: 3:2

90 келі: Әлімжан Жұмахметов – Мақсат Исағабылов: 3:3

100 келі: Виктор Демьяненко – Нұрым Сәлімгереев: 4:3

+ 100 келі: Бақыт Ысмағұлов – Еламан Ерғалиев: 4:4

(Таза жеңіс сапасы бойынша жеңіс Қызылорда облысына берілді)

 

  • (6-шы белдесу)

Семей мемлекеттік медицина университеті – ШҚО, Тарбағатай ауданы М.Имашев атындағы балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі: 5:3

55 келі: Айдос Сейпілұлы – Жандос Ғизат: 1:0

60 келі: Қуаныш Ысқақов – Еркебұлан Қосаев: 2:0

66 келі: Төлеген Нұрғалиев – Сұлтан Бейбарыс Сүлейменов: 2:1

74 келі: Елдар Бейсенбаев – Қуаныш Мұратов: 3:1

82 келі: Ерасыл Қайырбек – Елдар Зәріпханов: 3:2

90 келі: Әсет Ахметжанов – Мақсат Мәзібаев: 3:3

100 келі: Мұхит Тұрсынов – Тұрашев Мереке: 4:3

 + 100 келі: Ерасыл Қажыбаев – Әділ Оразбаев: 5:3

 

Үшінші орын үшін белдесу:

Алматы қаласы, ШВСМ – ШҚО, Тарбағатай ауданы М.Имашев атындағы балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі: 6:2

55 келі: Марат Нигметуллаев – Жандос Ғизат: 1:0

60 келі: Ғұсман Қырғызбаев – Еркебұлан Қосаев:  2:0

66 келі: Ғұмар Қырғызбаев – Сұлтан Бейбарыс Сүлейменов: 3:0

74 келі: Амангеллі Төлемісов –Қуаныш Мұратов: 4:0

82 келі: Елдар Нәсиев – Елдар Зәріпханов: 4:1

90 келі: Әділжан Жұмахметов – Мақсат Мәзібаев: 5:1

100 келі: Виктор Демьяненко – Мереке Тұрашев: 6:1

+100 келі: Бақыт Ысмағұлов – Әділ Оразбаев:  6:2

 

Финалдық белдесу:

Қызылорда облысы, «Алаш арландары» - Семей мемлекеттік медицина университеті: 1:7

55 келі: Бауыржан Райысов – Айдос Сейпілұлы: 0:1

60 келі: Дархан Сержанов – Қуаныш Ысқақов: 0:2

66 келі: Ерлан Жақсыбеков – Төлеген Нұрғалиев: 0:3

74 келі: Ғалымжан Әбідарахманов – Елдар Бейсембаев: 0:4

82 келі: Жайдарбай Есенов – Ерасыл Қайырбек: 1:4

90 келі: Мақсат Исағабылов – Әсет Ахметжанов: 1:5

100 келі: Айбек Серікбаев – Мұхит Тұрсынов: 1:6

+100 келі: Руслан Әбдіразақов – Айбек Нұғымаров: 1:7

 

Қорытынды:

1-орын: Семей мемл. медицина унив. Командасы: 10 млн.

2-орын: Қызылорда, «Алаш арландары» клубы: 5 млн.

3-орын: Алматы қ., Жоғары спорттық шеберлік мектебі: 2 млн.

4-орын: ШҚО, Тарбағатай ауданы, М.Имашев атындағы балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі: 800 мың теңге.

5-орын: Алматы облысы Жоғары спорттық шеберлік мектебі: 700 мың теңге

6-орын: Жамбыл облысы қазақ күрес клубы: 600 мың теңге

7-орын, ОҚО облыстық мамандандырылған ұлттық спорт түрлері бойынша балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі командасы: 500 мың теңге

8-орын: Қарағанды облысы, Жоғары спорт шеберлігі мектебі командасы: 400 мың теңге


Әзірлеген: Досжан Мейірім

Ұқсас материалдар